Из-за тумана в столице страдают водители

ellitbiz

Ceața densă care s-a lăsat în această dimineață a tăiat din viteza automobilelor. Șoferii spun că, deși numărul mașinilor a fost mic pe străzi, au fost nevoiți să circule cu mare atenție, din cauza vizibilității reduse.

Bulevardul Dacia din Capitală, pe segmentul de până la aeroport, a dispărut complet în ceață:

"Până la 60 maximum, în dependență de cât e de deasă ceața. De nevoie mergem încet".

"Chiar și 40 trebuie. Eu recomand la toți, pe ceață ca să fie totul în regulă".

1 коммент. Добавить
женел 07.11.2014 15:22.20 block
женел
женел
07.11.2014 15:22.20

Ваууу

0
Ошибки:

ссылка на видео

  • Ссылка на видео неправильная