Из-за тумана в столице страдают водители
ellitbiz
7 ноя 2014
Ceața densă care s-a lăsat în această dimineață a tăiat din viteza automobilelor. Șoferii spun că, deși numărul mașinilor a fost mic pe străzi, au fost nevoiți să circule cu mare atenție, din cauza vizibilității reduse.
Bulevardul Dacia din Capitală, pe segmentul de până la aeroport, a dispărut complet în ceață:
"Până la 60 maximum, în dependență de cât e de deasă ceața. De nevoie mergem încet".
"Chiar și 40 trebuie. Eu recomand la toți, pe ceață ca să fie totul în regulă".
ссылка на видео